Wpis

wtorek, 03 maja 2016

W KUPIE SIŁA

Razem możemy więcej !

 Z ostatniej lektury Gazety Ustrońskiej dowiedzieliśmy się, że mamy sprzymierzeńca w sprawie naszych działań dotyczących budowy parkingów, chodnika,toalet, etc. przy ul. Nadrzecznej..
      Na spotkaniu mieszkańców Oś. Ustroń Górny wypłynęły postulaty dotyczące ograniczenia szybkości pojazdów, wybudowania chodnika dla pieszych, parkingów.
     To o co my wnioskujemy od 2-ch lat, a co jest już częściowo realizowane, widzą i postulują mieszkańcy innych Dzielnic. Jest to dowód na to, że te inwestycje przy Nadrzecznej są niezbędne.
     Problemy infrastruktualne Zawodzia -brak infrastruktury - dotyczą jak widać również innych mieszkańców Miasta poruszających się w naszym terenie a szczególnie korzystających z bulwarów nadwiślanych.
     Przykre i wstydliwe jest dla naszego Miasta Uzdrowiska, że turyści i kuracjusze wpłacający do kasy miejskiej opłatę uzdrowiskową nie otrzymują wzamian odpowiedniej infrastruktury terenowej.
    Dziękujemy Mieszkańcom Ustronia Górnego za wsparcie naszych działań i życzymy realizacji  własnych.

                                                                         Przew. Zarządu Oś. Zawodzie

                                                                                 Paweł Mitręga

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
rozawodzie
Czas publikacji:
wtorek, 03 maja 2016 11:36

Polecane wpisy

  • OBY WAKACJE BYŁY CAŁY ROK - marzenie urzędnika !!! - hahaha !!!

    Jaśnie Państwo Radni zrobili zrobili wakacje to my aby nie podpaść - bo po co TĘŻNIA bo po co inne rzeczy na ZAWODZIU OD LAT nie ruszane - tez aby nie być za ak

  • WIELKANOC 2017

    Spotkałam dzisiaj kurczaka, co po baziach skakał. Za nim kurka podążała, i pisanki malowała. Wtem baranek się ukazał, i życzenia złożyć kazał szczęścia i radośc

  • BRONIMY śmieci !

    APEL do MIESZKAŃCÓW ZAWODZIA w dniu dzisiejszym na stronie ustron.pl jest ogłoszenie o konsultacjach podwyżki cen na wywóz odpadów komunalnych w 2017 r. . p