Wpis

czwartek, 12 listopada 2015

PO ROKU

 

NASZE SPRAWY                                               

 

                                                                                                           Ustroń 12. 11. 2015r.

 

 

 

            Początkiem listopada br. minął rok  od  założenia  naszej strony internetowej, której  pomysłodawcą i  realizatorem jest  nasz członek  Zarządu . Pomysł okazał się trafiony, ponieważ przez ten rok mamy prawie 2400 wejść.

            Głównym celem naszej strony jest informowanie na bieżąco naszych Mieszkańców o działaniach naszego Zarządu na rzecz tutejszej  Społeczności, tj. przede wszystkim o poprawę istniejącej infrastruktury, która w większości jest w stanie w jakim wybudowana została 40 lat temu, o wybudowanie nam bezpiecznych chodników dla pieszych i ścieżek rowerowych itd. i tp. A ponieważ w naszej Dzielnicy zlokalizowana jest Strefa A  naszego Miasta Uzdrowiska, to żądamy od naszych Władz żebyśmy my mieszkańcy tej Dzielnicy i całego Miasta mieli konkretne korzyści zdrowotne, np. poprzez wybudowanie  tężni z prawdziwego zdarzenia a nie tylko fontanny dla kilkunastu kuracjuszy.

             Liczymy na dalsze zainteresowanie Państwa naszą stroną internetową i prosimy o wypowiadanie się na łamach tej strony, zgłaszanie wniosków, pomysłów, spostrzeżeń i wszystkiego co pomoże nam w działaniach dla poprawy naszego otoczenia.

            Nasz adres: http:/ustronzawodzie.blox.pl

 

            Z poważaniem:

 

                                                                                          Przew. Zarządu Osiedla

 

                                                                                          Paweł Mitręga

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
rozawodzie
Czas publikacji:
czwartek, 12 listopada 2015 12:23

Polecane wpisy